F5 Teknoloji 0 543 446 2888F5 Teknoloji 0 216 446 3 888 Srn4000 nvr kayıt cihazı basit kullanım özelliğiyle beraber kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı bu günlerde enfazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. bununla beraber aşırı çıkışlı kamera ve encoder desteği, basit kamera kurulum özelliğiyle beraber Linux işletim sisteminin yanı sıra Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında tamamen uzman bir kullanım imkanı sağlamakta. bununla beraber aşırı müsait fiyatlar altında çok sayıda ayrıcalıklı alanda kullanım imkanını da birlikte getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için hususi bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu halde bilgisayar "sabit" disklerde yapılır. Konfigürasyona bağlı olarak, genelde 4, 8, 9 veya 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en ciddi parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu halde bu, sistemler, kontrol büro binaları yada yavaş işlemler içeren diğer nesneler için bir sorun oluşturmaz. fakat güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı olarak çalışan) kullanılmalıdır.

Son zamanlarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve çeşitli çıkış cihazlarının (mesela, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, öteki engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmekte. Böylece, yüzde yüz entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar bunun gibi DVR'ler, çoğu gün içinde şahısların srn 4000 nvr kayıt olmadığı konutlar, depolar veya başka yapılar için yoğun şekilde rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üstünden uzaktan gerçekleştirilebilir.

başka bir DVR çeşidi bilgisayar tabanlı DVR'dir. çekim kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR biçimine gelir. srn 4000 nvr kayıt çoğu halde, bilgisayarın kaynakları yalnızca kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üzerinde öteki amaçlarla kullanılması önerilmez, sebebi ise sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu modern kaydedici şu anda NVR (file kaydediciler). Ya bir cihaz ya da sanal (yazılım) biçiminde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / ve ya dağıtılmış video denetim sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “F5 Teknoloji 0 543 446 2888”

Leave a Reply

Gravatar